Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм.

Милионерот секојдневно се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои фантастично игра со некоја атрактивна дама,

Тој не крие дека позади себе нема ниту еден ден работен стаж, поседува недвижнини насекаде низ светот, а комплетната листа на неговите имоти сигурно не им е позната на сите.

Откако за претходно објавеното видео беше искритикуван дека кон жените се однесувал со непочитување, тој реши овој пат тој да биде оној кој ќе биде удиран по задникот.

Тој тогаш на своите следбеници им напиша „Опуштете се, научете да се шегувате“, но сепак критиките продолжија, па затоа овој пат подготви видео во кое на Џанлука сега девојките му го прават истото тоа што на претходното видео тој им го правел нив – добро го исплескале по задникот.

Тој обожава да танцува, а и прекрасно танцува, дури и во високи потпетици.

 

Слични објави

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Еспресо

Карантинска Барби – првата кукла со мустаќи и подочници

Еспресо

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Igor

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Васко Спасоски

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor

И двајцата прозбореа за разводот! Кристина: „Бев во депресија“! Даниел: „Овој период не е лесен“!

Igor

Остави Коментар

3 × 2 =

Слични објави

Бритни Спирс објави чудно видео: Фановите се прашуват што изведува

Слободен Печат

Вкусни, одлични, крцкави печени компири со лук и рузмарин

Igor

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Igor

Необична глетка: Лисица и мачка си играат среде улица! (ВИДЕО)

Еспресо

Парис Хилтон ги шокираше сите со изјавата: Сето тоа беше само глума!

Еспресо

КИАНУ РИВС како лик во ЦРТАН ФИЛМ

Igor