19.8 C
Скопје
02:37 - 18 јуни, 2024

Ознака : џанлука

ЛајфстајлСцена

Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Igor
Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм. Милионерот секојдневно се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои...
ЛајфстајлСцена

Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО)

Igor
Сигурно го знаете Џанлука Ваки, ја знаете неговата страст кон танцот, но и кон удирањето на женските задници, нели? Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги...