28.4 C
Скопје
16:41 - 25 јуни, 2024

Ознака : задникот

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Жешкиот танц на Теодора – Танцуваше на хит од Шакира, а потоа брутално го затресе задникот (ВИДЕО)

Еспресо
Теодора Џехверовиќ уште еднаш се најде во центар на вниманието… Овој пат таа сними неколку видеа каде танцува на разни светски хитови. Младата пејачка и...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Кендал Џенер повторно позираше во минијатурно бикини, а поради сексапилната поза собра повеќе од милион лајкови… Популарната манекенка Кендал Џенер (24) се угледа на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џеј Ло во секси бикини на плажа: Го сними задникот одблизу, но и лицето без брчки (ВИДЕО)

Еспресо
Џеј Ло нема конкуренција, а тоа го докажа и овој пат… Славната Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека нема ниту една мана, но и тоа...
ЛајфстајлСцена

Девојката која ја прекина Лигата на шампионите овој пат ПРОВОЦИРА со ЗАДНИКОТ! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Девојката на познатиот пранкер Витали Здороветски овие денови со своите слики на Инстаграм покрена лавина коментари. Кинси Волански со дечкото одмара на Бали, а своите...
ЛајфстајлСцена

Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Igor
Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм. Милионерот секојдневно се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои...
ЛајфстајлСцена

Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) од 7 јуни е на својата турнеја „It’s My Party”, во склоп на која на 9 август одржа спектакуларен концерт во Египет....
ЛајфстајлСцена

Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО)

Igor
Софија Ричи (20) со пријателката Кајли Џенер (21) отпатувала на раскошна дестинација, од каде ги израдувала фановите со секси фотографии од рајските песочни плажи. Софија...
ЛајфстајлСцена

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Мадона целосно ја загубила главата во текот на затворањето на World Pride 2019 во Њујорк. Пејачката споделила видео на кое игра со карактеристично мрдање на...
ЛајфстајлСцена

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor
Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни...
Секојдневие

Нозете и задникот ви се слабата точка? Еве како да ги затегнете (ВИДЕО)

Igor
Летото е тука а тоа значи дека треба да му се посветите на вежбањето и корекцијата на евентуалните несовршености доколку сакате секси и затегнат изглед....