19.8 C
Скопје
22:18 - 19 мај, 2024

Ознака : Тинејџерка

СветСлајдерСцена

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а еве како изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Еспресо
Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови. На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст....
Секојдневие

Оваа тинејџерка стана првиот модел на „Gucci“ со Даунов синдром (ФОТО)

Еспресо
Откако нејзините фотографии овој месец се појавија во „Vogue Italia“, Ели позираше и за „Gucci“, па така таа стана нивниот прв модел со Даунов синдром....
Секојдневие

„Ги жалам таквите како тебе“: Саудиска тинејџерка која побегна од насилното семејство објави слика во бикини и се соочи со лавина од критики

Еспресо
Тинејџерката од Саудиска Арабија која минатата година ја напушти земјата и отиде во Канада, бегајќи од насилното семејство, се најде на мета на остри критики...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Еспресо
Наташа Беквалац (39) со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од своите тинејџерски денови. Тогаш имала 16 години, долга смеѓа коса и носела наочари за...
ЛајфстајлСцена

Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Igor
Северина со утрешниот концерт во родниот Сплит ќе ја започне својата четврта регионална турнеја „The Magic Tour“ која би требала да ги надмине сите досегашни....
ЛајфстајлСцена

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Мадона целосно ја загубила главата во текот на затворањето на World Pride 2019 во Њујорк. Пејачката споделила видео на кое игра со карактеристично мрдање на...