Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Северина со утрешниот концерт во родниот Сплит ќе ја започне својата четврта регионална турнеја „The Magic Tour“ која би требала да ги надмине сите досегашни.

По саботниот концерт во Сплит, во кој пробите се одвиваат уште од почетокот на неделата, магичната ноќ ќе продолжи и во Белград, Загреб и Љубљана.

Инаку, Северина неодамна се пожали дека морала да оди на физикална терапија поради болки во нозете, но се чини дека третманите вродиле со плод, бидејќи видеото и фотографиите од нејзините проби покажуваат дека пејачката е во завидна форма.

Сите коментираа Севе изгледаш како тинејџерка.

Слични објави

Почина познатиот актер: Неговото срце запрело на ОТВОРЕН ПАТ

Igor

Актерот Џаред Лето за малку ќе загинеше: Објави снимка како виси на конец на висина од 182 метри! (ВИДЕО)

Еспресо

Ќе им завидувате на љубовта – Куче и маче ќе ви покажат како се сакаат најдобрите пријатели! (ВИДЕО)

Еспресо

НАЈСЛАТКАТА СТАТУА НА СВЕТОТ: Чоколадниот Роналдо (ФОТО)

Еспресо

Се очекува ХАОС во Ѕвездите на Гранд: Поповиќ и дал 100.000 евра на Северина да се кара со Карлеуша

Igor

Како да има 20 години: Ова се најжешките фотки на водителката Берта Додевска (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два × 2 =

Слични објави

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Еспресо

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Еспресо

Немате идеја што да гледате? Ова се 10-те моментално најпопуларни серии на Нетфликс (ВИДЕО)

Еспресо

Никола Ристановски: Кога не е на „даските кои живот значат“, поминува скапоцено време со својата преслатка ќерка (ФОТО)

Igor

Почина глумицата која го глумеше ликот на Магда во „Сексот и градот“

Еспресо

Моментот кога Дуа Липа покриена со албанско знаме ја заигра „ШОТА“ (ВИДЕО)

Igor