2.8 C
Скопје
04:01 - 19 април, 2024

Ознака : ништо

СветСлајдерСцена

Амбер по скандалот со поранешниот сопруг Џони Деп: „Ништо не можеше да ме подготви за 2020“

Еспресо
Актерката Амбер Хард (34) која во последните месеци беше во средина на скандалот, ја отвори душата во интервјуто за странските медиуми. „Ништо не можеше да...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Маја Шупут: Ништо не може да не спречи да се бакнуваме (ФОТО)

Еспресо
Разменуваат нежности со сопругот… Пејачката Маја Шупут ги почитува упатствата за социјалната дистанцираност па поголем дел од времето го поминува дома, со сопругот Ненад Татаринов....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо
Маќеата на славните тенисерки Серена (38) и Венус Вилијамс (39) објави дека нивниот татко ја изгладнувал и дека била принудена да го продаде камперот зад...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ја заскокотка фантазијата на мажите – На Лидија Вукичевиќ годините не и можат ништо (ФОТО)

Еспресо
Актерката и ѕвездата од серијата „Подобар живот“, Лидија Вукичевиќ (57) често ја скокотка фантазијата на фановите и следбениците на Инстаграм. Секоја година се труди својот...
Uncategorized

Што прават членовите на кралското семејство кога ништо не прават?

Слободен печат
Медиумите и светската јавност со големо внимание ги следат ангажманите на кралското семејство, но дали сте се запрашале што прават тие по цел ден кога...
ЛајфстајлСцена

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor
Контроверзната старлета Ава Карабатиќ уште одамна одлучи да се кандидира за претседател на Хрватска, а нејзината одлука за кандидатурата стигна и до светските медиуми. Ава...
ЛајфстајлСцена

Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Igor
Северина со утрешниот концерт во родниот Сплит ќе ја започне својата четврта регионална турнеја „The Magic Tour“ која би требала да ги надмине сите досегашни....
Секојдневие

Меланија Трамп во војнички капут: Модна класика покрај која ништо друго не ви треба (ФОТО)

Igor
Секоја жена треба да има барем еден сличен модел… На традиционалната парада по повод Денот на ветераните која се одржува веќе 100-ти пат во Њујорк,...
ЛајфстајлСцена

Најпознатата балканска блогерка: Не ми треба фраер кој ништо не може да купи или плати (ФОТО)

Igor
Зорана Јовановиќ – Зоранах, најпознатата српска блогерка која ја обожаваат сите млади на Балканот со својата изјава ја згрози јавноста. 29-годишната инфлуенсерка, која неодамна ја...
ЛајфстајлСцена

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Пејачката на црвениот тепих дошла во ПРОЅИРЕН ФУСТАН, под него не облекла ништо (ФОТО)

Igor
Италијанската пејачка Рошел пристигна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Рим облечена во мрежест, проѕирен фустан, па речиси не остави воопшто ништо за мечтаење....