36.8 C
Скопје
17:20 - 18 јуни, 2024

Ознака : капут

Секојдневие

ФОТО: Токму ваков капут носат сите трендсетерки оваа зима – Ова е водечкиот модел за оваа сезона!

Еспресо
Овој капут многу брзо се најде на самиот врв на модната листа за оваа зима… A, dоколку ги прашате модните експерти, токму овој капут мора...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Елена Петреска позира во капут, а под него нема ништо?

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Петреска од време на време знае да ги „испровоцира“ своите следбеници на социјалните мрежи со некоја фотографија. Така беше и овојпат. Петреска...
Секојдневие

Модерни и грациозни – Најубавите капути на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Еспресо
Без добриот, квалитетен и грациозен капут не можеме да ги замислиме есента и зимата, а главното прашање е како да го изберете оној вистинскиот? Бојата,...
Секојдневие

Кејт Мидлтон со стајлингот потврди огромен тренд за оваа зима! (ФОТО)

Слободен Печат
Војводата и војвотката од Кембриџ вчера наутро со своите деца присуствуваа на божиќната миса во Норфолк, каде што беа извонредно облечени и усогласени. Очекувано, со...
Uncategorized

Едно парче кое ќе ви треба за шик изглед оваа зима: Во него секоја жена изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку планирате да вложите во едно квалитетно парче гардероба оваа зима, тогаш нека биде тоа крем капутот. Овој модел секогаш ќе биде во тренд, а...
Секојдневие

Меланија Трамп во војнички капут: Модна класика покрај која ништо друго не ви треба (ФОТО)

Igor
Секоја жена треба да има барем еден сличен модел… На традиционалната парада по повод Денот на ветераните која се одржува веќе 100-ти пат во Њујорк,...
Секојдневие

Капути кои треба да ги облече секоја дама (ФОТО)

Igor
Најсигурниот избор се класичните и оверсајс моделите за кои не може да се каже дека никогаш не излегуваат од мода, но, тоа секако не значи дека...
Сцена

Ана Винтур советува кои парчиња облека ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ги зачуваме и за наредната сезона!

Igor
Славната модна уредничка Ана Винтур, ги следеше најдобрите модни ревии за пролет/лето 2020 година во прв ред, еве што одвои таа! Кога Ана Винтур дава...
Секојдневие

Изгледај како од МИЛИОН ДОЛАРИ: Модни трикови за луксузен изглед (ФОТО)

Igor
Сигурно во гардероберот ги имате сите потребни парчиња облека, само е потребно да ги искомбинирате на вистински начин. Ви донесуваме мали трикови кои ќе направат...