16.8 C
Скопје
23:48 - 19 мај, 2024

Ознака : Леопард

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јелена Карлеуша ја покажа животинската страст: Меша дотерана во леопрад принт од глава до петици

Еспресо
Јелена Карлеуша е позната пос своите есктравагантни модни избори, модни парчиња кои се купени од најпрестижните модни куќи. Таков беше случајот и претходниот викенд во...
Секојдневие

ФОТО: Токму ваков капут носат сите трендсетерки оваа зима – Ова е водечкиот модел за оваа сезона!

Еспресо
Овој капут многу брзо се најде на самиот врв на модната листа за оваа зима… A, dоколку ги прашате модните експерти, токму овој капут мора...
Секојдневие

Вака се носи леопард принтот: Кејт Мидлтон изненади со модниот избор! (ФОТО)

Еспресо
Во последно време воодушевува со модните комбинации… Скандалот кој го направија Меган и Хари од Британија овој пат го засени прекрасниот стил на Кејт Мидлтон....
Секојдневие

Леопард парчињата тренди засекогаш (ФОТО)

Igor
Овој многу ефектен, но истовремено едноставен леопард принт се носи уште многу одамна, кога крзното од леопард ја претставувало моќта на владетелот. Тој е тренди...
Сцена

ВАКВО ЗДОЛНИШТЕ е задолжително за трендсетерките за ова лето

Igor
Иако летото асоцира на еднобојни или цветни здолништа, оваа сезона трендот наложува нешто посмели принтови. Сè повеќе девојки и жени во своите летни комбинации вклучуваат...