16.8 C
Скопје
23:50 - 19 мај, 2024

Ознака : тренди

Секојдневие

Бидете тренди: Торби кои морате да ги имате (ФОТО)

Igor
Иако, кога станува збор за торбите, фокусот е на мини и микро моделите кои со задоволство ги носат светски познатите блогерки, но мора да признаете...
Секојдневие

Обојте ги тмурните денови: Тренд кој оваа есен ќе ја направи весела! (ФОТО)

Igor
Точките се незаобиколив принт во текот на пролетта и летото, но судејќи според есенските колекции кои веќе можат да се најдат во бутиците, љубовта кон...
Секојдневие

Деловни комбинации за есента: Игра од класичните кроеви и тренди детали (ФОТО)

Igor
Почетокот на есенската сезона ви донесува поврат на топлите материјали, долгите ракави, но и раскошните трендови кои лесно ќе ја променат внатрешноста на деловниот ормар....
Секојдневие

Фризури кои им пркосат на годините (ФОТО)

Igor
Меѓу класичните, тренди, елегантните и лежерните, се најдоа и фризурите кои им пркосат на годините, но и одлично им прилегаат на сите. Иако носат доза...
Секојдневие

Неон, нуд или нешто трето? Откријте какви нокти се тренди ова лето! (ФОТО)

Igor
Слободното играње со боите и беспрекорните мотиви инспирирани од летото, ви ветува беспрекорен изглед на вашите нокти во овој период од годината. Меѓутоа, често се...
Секојдневие

Леопард парчињата тренди засекогаш (ФОТО)

Igor
Овој многу ефектен, но истовремено едноставен леопард принт се носи уште многу одамна, кога крзното од леопард ја претставувало моќта на владетелот. Тој е тренди...
Сцена

Тренди фризури за оваа пролет (ФОТО)

Igor
Благодарение на овие фризури, вие ќе привлечете многу погледи со восхит, но исто така и ќе се чувствувате многу подобро од претходно. Соодветната фризура може...