26.8 C
Скопје
14:17 - 25 мај, 2024

Ознака : торби

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Најмладата милијардерка дели Гучи торби и 35.000 долари – Девојките треба да направат само една работа (ФОТО)

Еспресо
Кајли Џенер објави наградна игра на својот профил, а се што треба да направите е многу едноставно… Најмладата милијардерка на светот и членка на кланот...
Секојдневие

Бидете тренди: Торби кои морате да ги имате (ФОТО)

Igor
Иако, кога станува збор за торбите, фокусот е на мини и микро моделите кои со задоволство ги носат светски познатите блогерки, но мора да признаете...
ЛајфстајлСцена

Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Igor
Кајли (22) и Крис Џенер (63) се едни од најбогатите жени во светот, па сите парчиња кои ги поседуваат модните куќи за нив се со...
Секојдневие

Ташни за есен 2019: Ова ќе бидат 6-те најбарани модели! (ФОТО)

Igor
По популарните летни ташни, полека но сигурно ни се приближува и есента во која на подиум пристигнуваат сосема нови есенски ташни. Модните куќи во колекциите...
Секојдневие

Ова се најпопуларните торби во светот (ФОТО)

Igor
Доколку се суди според резултатите на модното истражување „Lyst, најпопуларна торба во светот е „Jitney 1.4 Cash Inside Off-White” која со задоволство ја носат познатите...