22.8 C
Скопје
17:24 - 30 мај, 2024

Ознака : познатите

СветСлајдерСцена

Најголемите фобии на познатите личности – Кијану Ривс се плаши од темница, Џони Деп се ужаснува од кловнови…

Еспресо
Иако нив ги доживуваме како „совршени“ суштества, кои немаат ниту трошка грижа, познатите личности и тоа како се носат со „своите демони“. Можеби понекогаш се...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Попопуларна и од познатите – Таа е првата личност која успеа да собере 100 милиони следбеници на ТикТок

Еспресо
Ангажманот на социјалните мрежи ја донесе Чарли до првата улога во долгометражниот филм, лансирање на сопствената колекција за шминка, соработка со големите брендови, реклами за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Како карантинот влијае на познатите: Раперката Карди Би почна да руши се пред себе! (ВИДЕО)

Еспресо
Со Карди Би никогаш не е досадно… Познатата раперка Карди Би (27) објави видео на својот Инстаграм профил на кое покажува како си го скратува...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо
Силен земјотрес ова утро го погоди Загреб. Ги преплаши граѓаните, а меѓу нив и познатите Хрвати. Меѓу првите се јави на социјалните мрежи Ела Дворник....
ЛајфстајлСцена

Еве како изгледаат сопругите на познатите актери: Животот во сенката на големата слава! (ФОТО)

Igor
Познатите актери секогаш се во центарот на внимание, додека жените ширум светот им завидуваат на нивните сопруги. Меѓутоа, малкумина знаат кои се тие и со...
ЛајфстајлСцена

ЛУКСУЗ од 120 МИЛИОНИ: Ѕирнете во НАЈСКАПИТЕ КУЌИ на познатите (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека бројни познати личности за своите домови издвојуваат неколку милиони долари, но дали некогаш сте се запрашале што е она што го...
Секојдневие

Ова се најпопуларните торби во светот (ФОТО)

Igor
Доколку се суди според резултатите на модното истражување „Lyst, најпопуларна торба во светот е „Jitney 1.4 Cash Inside Off-White” која со задоволство ја носат познатите...
Секојдневие

Изгледајте беспрекорно и на плус 35: Познатите дами ќе ви покажат како! (ФОТО)

Igor
Овие стајлинзи се вистинскиот избор кога надвор е пеколно жешко… Тешко е да изгледате шик и модерно кога надвор е премногу топло. Во продолжение ви...
Секојдневие

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Што носат познатите дами на плажа (ФОТО)

Igor
Познатите дами овие денови покажаа дека комплетно се подготвени за на плажа. Освен затегнатото тело, покажаа и совршени модни комбинации и одлични костими за капење....
ЛајфстајлСцена

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Финалето на Вимблдон во кој српскиот тенисер ја однесе победата над Рожер Федерер вчера го следеа голем број познати лица. ВИП ложата еднакво брзо се...