17.8 C
Скопје
01:15 - 26 мај, 2024

Ознака : себе

Секојдневие

Да се разбудиш сам себе е најстрашно – Погледнете како овој шегаџија ја исплаши својата сопруга (ВИДЕО)

Еспресо
Ерик е познат Инстаграм шегаџија кој веќе неколку години ги засмејува луѓето со своите измислени начини за убивање на досадата, а во време кога сите...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Како карантинот влијае на познатите: Раперката Карди Би почна да руши се пред себе! (ВИДЕО)

Еспресо
Со Карди Би никогаш не е досадно… Познатата раперка Карди Би (27) објави видео на својот Инстаграм профил на кое покажува како си го скратува...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Погледнете како изгледаат ѕвездите рамо до рамо со своите помлади верзии! (ФОТО)

Еспресо
Постојат работи од кои никој од нас не може да побегне, а помеѓу нив е и стареењето. Но, графичкиот дизајнер Ард Гелинк не води низ...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејт Мидлтон едвај ја задржа сукњата на себе: Во последна минута избегна катастрофа! (ФОТО)

Еспресо
И војвотките имаат проблем, но со ветрот… Кејт Мидлтон овие денови имаат полни раце работа. Дневно се појавува барем еднаш на некој настан, а неретки...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Tинејџери го слушале албумот на „Џудас прист“, па пукале во себе: Песната им кажала да се убијат?

Еспресо
Два фана на бендот „Џудас прист“, Рејмонф Белкнап и Џејмс Венс си пукале во глава откако го ислушале албумот на овој бенд „Stained Class” на...
Uncategorized

Сакал да ја бакне девојката покрај себе на „Kiss Cam“, не можеше да поверува што направи таа (ВИДЕО)

Еспресо
Сите знаат за непријатноста наречена „Kiss Cam“, особено популарна на американските кошаркарски натпревари – камерата „уловува“ некој пар во публиката и ги прикажува на голем...
Uncategorized

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...
ЛајфстајлСцена

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Igor
Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја. Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни...
ЛајфстајлСцена

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor
Пејачката Кристина Агилера во текот на деведесеттите и раните двеилјадити години беше на врвот на својата кариера. Откако од Дизни беше прогласена за “глас на...
ЛајфстајлСцена

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Igor
Од сини перја, до нежен розев фустан, па се до дречливо зелен фустан кој е последната комбинација во која Јелена Карлеуша се појави на снимањето...