18:28 - 20 април, 2024

Ознака : ботоксот

ЛајфстајлСцена

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor
Пејачката Кристина Агилера во текот на деведесеттите и раните двеилјадити години беше на врвот на својата кариера. Откако од Дизни беше прогласена за “глас на...
Секојдневие

Се за НОВИОТ ТРЕТМАН ЗА ПОДМЛАДУВАЊЕ кој засекогаш ќе го ИСФРЛИ БОТОКСОТ ОД УПОТРЕБА

Igor
Инекциите од ботокс и филери за лекување на брчките наскоро би можеле да станат минато. Услов е новиот третман кој е тестиран на глувци и...
Секојдневие

Ботоксот не ви е потребен повеќе – Оваа маска ќе го „испегла“ вашето лице

Igor
Со помош на природни, но евтини состојки, можете да имате мека и мазна кожа – исто како во тинејџерските денови, заборавете на ботоксот, тој не...