5.8 C
Скопје
02:51 - 21 април, 2024

Ознака : исфрли

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во екот на коронавирусот Џулија Робертс го исфрли сопругот на улица

Еспресо
Актерката Џулија Робертс и нејзиниот сопруг – снимателот Даниел Модер повторно се најдоа во проблеми. Имено, како што пренесува „New Idea“ до крах на овој...
Секојдневие

Се за НОВИОТ ТРЕТМАН ЗА ПОДМЛАДУВАЊЕ кој засекогаш ќе го ИСФРЛИ БОТОКСОТ ОД УПОТРЕБА

Igor
Инекциите од ботокс и филери за лекување на брчките наскоро би можеле да станат минато. Услов е новиот третман кој е тестиран на глувци и...
Здравје

Чисто тело за само 7 дена, веднаш направете го овој рецепт

Igor
Оваа брза детоксикација се спроведува седум дена, а со неа можете да загубите дури и до седум килограми… Оваа детоксикациска програма ќе го забрза организмот...