20.8 C
Скопје
07:23 - 13 јуни, 2024

Ознака : џулија

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во екот на коронавирусот Џулија Робертс го исфрли сопругот на улица

Еспресо
Актерката Џулија Робертс и нејзиниот сопруг – снимателот Даниел Модер повторно се најдоа во проблеми. Имено, како што пренесува „New Idea“ до крах на овој...
СветСцена

Насмевка од милион долари и едноставен аутфит: Џулија Робертс блеска и во опуштено издание (ФОТО)

Igor
Џулија Робертс (52) навикнати сме да ја гледаме на црвениот тепих во елегантни и гламурозни тоалети, но славната актерка во секојдневниот живот и дава предност...