9.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : екот

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Во екот на коронавирусот Џулија Робертс го исфрли сопругот на улица

Еспресо
Актерката Џулија Робертс и нејзиниот сопруг – снимателот Даниел Модер повторно се најдоа во проблеми. Имено, како што пренесува „New Idea“ до крах на овој...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

СИТЕ КАКО ЕДЕН: Светските ѕвезди се здружија во екот на пандемијата на коронавирусот и заедно го запеаа хитот на Ленон (ВИДЕО)

Еспресо
Додека целиот свет се бори против коронавирусот, актерката и манекенка Гал Гадот дојде до идеја да направи една креативна работа… Имено, таа се договори со...