23.8 C
Скопје
12:30 - 14 април, 2024

Ознака : чисто

Здрави навики

И покрај скапите препарати, лицето не ви е совршено чисто? Каде грешите?

Igor
Чистењето на лицето е основна рутина кога е убавината во прашање. Сепак, понекогаш и покрај тоа што користиме можеби поквалитетни препарати и ја негуваме кожата,...
Здравје

Чисто тело за само 7 дена, веднаш направете го овој рецепт

Igor
Оваа брза детоксикација се спроведува седум дена, а со неа можете да загубите дури и до седум килограми… Оваа детоксикациска програма ќе го забрза организмот...