24.8 C
Скопје
12:36 - 25 мај, 2024

Ознака : личи

Uncategorized

Мики Рурк се помалку личи на себе: Пластичните операции му го уништија лицето! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот кој се прослави со улогите во филмовите „Борец“ и „Девет ипол недели“ веќе со неколку години шокира со својот изглед. Освен што се изобличи...
ЛајфстајлСцена

Британците во шок од изгледот на новата девојка на Бруклин Бекам: Морничаво е колку личи на неа (ФОТО)

Igor
Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, има нова девојка која изгледа како двојничка на неговата мајка. Станува збор за актерката Фиби Торенс,...
ЛајфстајлСцена

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor
Пејачката Кристина Агилера во текот на деведесеттите и раните двеилјадити години беше на врвот на својата кариера. Откако од Дизни беше прогласена за “глас на...
ЛајфстајлСцена

Хит! Синот на Фиби повеќе личи на Рос од „Пријатели” отколку на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Igor
Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата „Пријатели”, што сега дополнително ги интригира фановите на серијата и странските медиуми. Лиса Кудроу (56), најпозната...
ЛајфстајлСцена

Девојче кое неверојатно личи на Ријана ја шокираше и самата пејачка (ФОТО)

Igor
Откако обожавателите на Ријана на Инстаграм пронајдоа девојче кое неверојатно личи на неа и и ја испратија на пејачката, и самата Ријана ја објави истата...