Девојче кое неверојатно личи на Ријана ја шокираше и самата пејачка (ФОТО)

Откако обожавателите на Ријана на Инстаграм пронајдоа девојче кое неверојатно личи на неа и и ја испратија на пејачката, и самата Ријана ја објави истата фотографија на својот профил.

– Речиси го испуштив телефонот од рацете. Како е можно ова? – напиша очигледно шокираната ѕвезда.

View this post on Instagram

almost drop my phone. how?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

https://www.instagram.com/p/B0S6f38ihkV/?utm_source=ig_embed

Многумина помислија дека станува збор за фотографија која е обработена со беби филтер, но сепак станува збор за вистинско девојче кое навистина многу личи на пејачката Ријана.

https://www.instagram.com/p/B0SK-uvlMmH/?utm_source=ig_embed

Таа има шест години, а фотографиите на Инстаграм ги објавила нејзината мајка Бриа Кај.

https://www.instagram.com/p/Bgl6pScBEQx/?utm_source=ig_embed

Бидејќи девојчето се прослави буквално преку ноќ, нејзината мјка и направила посебен профил на Инстаграм и во моментот ја следат повеќе од 14.000 корисници.

Слични објави

Сергеј Трифуновиќ на „Олд трафорд“ ја пееше химната на Ливерпул (ВИДЕО)

Igor

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рита Ора, Џеј Ло, Бела Хадид… Црвениот тепих го заменија со Инстаграм, но со помалку облека на себе (ФОТО)

Слободен печат

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Еспресо

Кејти Прајс банкротираше и потполно го уништи својот личен опис! (ФОТО)

Слободен Печат

На денешен ден починал еден од најголемите југословенски писатели Бранислав Нушиќ!

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет + девет =

Слични објави

ЗИМА ПОЛНА ЉУБОВ: Овие пет хороскопски знаци ќе уживаат во романса во ладните денови

Igor

Пејачката раскина со ЉУБОВНИЦАТА! Поради неа си го остави мажот, а сега, неочекуван пресврт

Igor

Вилдане дефинитивно НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Igor

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Еспресо

Моментот кога Дуа Липа покриена со албанско знаме ја заигра „ШОТА“ (ВИДЕО)

Igor

Сите ги обожаваме: На улиците во Лондон доминираат пет стилови кои мора да ги практикувате (ФОТО)

Igor