Ознака : лиса

Филм и ТВ

Нема да верувате! Постои интересна причина поради која Фиби од „Пријатели“ морала да има сестра близначка

Еспресо
Неверојатна, но сепак уникатна приказна… Обожавателите на култната и омилена серија „Пријатели“ со години се прашуваа зошто Фиби Буфе, која фантастично ја глумеше актерката Лиса...
Лајфстајл Сцена

Хит! Синот на Фиби повеќе личи на Рос од „Пријатели” отколку на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Igor
Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата „Пријатели”, што сега дополнително ги интригира фановите на серијата и странските медиуми. Лиса Кудроу (56), најпозната...
Лајфстајл Сцена

ЖЕНА која го постигнала НЕВОЗМОЖНОТО: Поранешниот и сегашниот сопруг се согласуваат како браќа

Igor
Разводот и прифаќањето на новиот партнер на поранешната сопруга или сопруг е процес кој најчесто нема среќен крај. Но, дека секое правило има исклучок покажува...
Лајфстајл Сцена

Филм кој го расплака Џејсон Момоа: „Ме расплакавте пред децата“ (ФОТО)

Igor
Џејсон Момоа призна дека неколку пати заплакал во само два часа. Актерот со своето семејство присуствуваше на приватна проекција на анимираниот филм „Кралот Лав“ и...