Tag : сакаат

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џејмс Франко во свој стил одговори за обвинувањата за секусално вознемирување – Сите сакаат реклама преку мене!

Еспресо
Сара Титер Каплан и Тони Гал во октомври минатата година го обвинија актерот Џејмс Франко (41) за непримерно сексуално однесување според студентките. Тие тогаш изјавија...
Живот

Ќе им завидувате на љубовта – Куче и маче ќе ви покажат како се сакаат најдобрите пријатели! (ВИДЕО)

Еспресо
Мачките и кучињата веќе подолго време живеат во мир и разбирање, а меѓу нив се раѓаат и вистински пријателства, што претходно беше незамисливо. Кучето и...
Живот

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Еспресо
Откако јапонскиот милијардер Јусаку Маезава одлучи да објави оглас во кој бара жена за заедничко патување на Месечината, пристигнале над 20 илјади пријави. Маезава ќе...
Астро Хороскоп

Хороскопски знаци на кои им успева секогаш да го добијат токму тоа што го сакаат!

Еспресо
Некои луѓе знаат што сакаат и како да го добијат тоа. Тие се одлучни и бестрашни и ништо не може да им застане на патот....
Ви Препорачуваме Дестинации Лајфстајл

Жителите на ова село не ги сакаат туристите: Инстаграм го уништува најубавото село на светот по кое е снимен популарниот цртан филм! (ФОТО)

Еспресо
Халштат, мало село во Салцкамергут, се наоѓа на обалата на Халштатското езеро на северот од Австрија и има околу 800 жители. Ова мало селце се...
Хороскоп

Овие хороскопски знаци ги сакаат сите поради нивниот заразен оптимизам

Слободен печат
Тие се вистинските луѓе кои ги повикувате кога нешто ќе ви се случи во животот бидејќи знаете дека ќе бидат среќни поради вас и дека...
Лајфстајл Сцена

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Igor
Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да...
Сцена Хороскоп

3 хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантура отколку сериозна врска

Igor
Едни бараат партнер за цел живот, други скокаат од авантура во авантура. Токму затоа одвојуваат три знаци кои секогаш ќе одберат секс без обврски пред љубовна...
Лајфстајл Сцена

Стилот на штедливата Кејт Мидлтон сите сакаат да го копираат: Цветен фустан и чевли од кои не се одвојува веќе четврто лето! (ФОТО)

Igor
Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон ја посети прекрасната крадина на Кралското друштво за холтикултура во англиското село Висли, со цел да го отвори фестивалот под...
Лајфстајл Сцена

Цени и до 45 милиони фунти: Ѕирнете во луксузните недвижности кои Бекамови сакаат да ги купат (ВИДЕО)

Igor
Како што пренесуваат странските медиуми, Викторија и Дејвид Бекам планираат да купат луксузна недвижнина која се наоѓа во склопот на артитектонското чудо познато под името...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian