2.8 C
Скопје
05:21 - 19 април, 2024

Ознака : понуда

АстроСлајдерХороскоп

Два знака од Зодијакот наскоро ќе добијат атрактивна понуда

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот, кои на крајот на март ќе добијат понуда што нема да можат да ја одбијат. Судбината им приреди пријатни...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Твитер ќе ја одбие понудата на ИЛОН МАСК“: Што потоа ќе преземе супербогаташот?

Еспресо
Според известувањето кое доаѓа од угледниот Wall Street Journal, се очекува Twitter да ја одбие понудата за купување од Илон Маск. Во следните неколку дена...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„НЕ ГО ЗАСЛУЖУВАМ ТОА!“ – Доли Партон одби да биде дел од Куќата на славните, иако 40 години е музичка ѕвезда

Еспресо
Кантри-ѕвездата Доли Партон изјави дека се повлекува од овогодинешната номинација за  Куќата на славните, објаснувајќи дека не го заслужила тоа, пренесоа американските медиуми. Музичката легенда...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Стефанија Гештарска: Ова е понуда што не се одбива!

jasmina.kantardzieva
„Понудата не се одбива од професионален аспект, не зборувам за финансискиот“, ни рече Стефанија, објаснувајќи дека наскоро ќе нè извести за сите детали од договорот. Стефанија...
БалканСлајдерСцена

Одбила да пее за Нова година: Неда Украден не сака да пее тајно!

Васко Спасоски
Балканската Тина Тарнер, односно популарната Неда Украден вели дека нејзината индустрија е на работ на егзистенција поради коронавирусот и дека и било понудено да пее...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за 29 април: Вагите кои се во подолги врски ги очекува понуда за брак!

Михаило Донев
ОВЕН РАБОТА: Полни сте со ентузијазам, уживајте во пријатните моменти и целиот ден искористете го за разговори со пријателите и блиските. ЉУБОВ: Насочете се кон...
Филм и ТВ

Меган Маркл доби сериозна понуда за работа – Дали ќе ја прифати?

Еспресо
По откажувањето од кралските должности, принцот Хари и Меган Маркл останаа без парите што ги добиваа од кралското семејство, а дел од нив дури мораа...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

За час и половина три милиони долари: Мадона доби понуда која не се одбива, а еве што се „крие“ зад неа!

Еспресо
Кралицата на светската поп сцена Мадона (61), доби понуда да направи спектакл на свадба на кинески милијардер во Шангај за неверојатна сума на пари. Милијардерот...
Секојдневие

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Еспресо
Откако јапонскиот милијардер Јусаку Маезава одлучи да објави оглас во кој бара жена за заедничко патување на Месечината, пристигнале над 20 илјади пријави. Маезава ќе...
Секојдневие

Кога е време да дадете отказ и да си заминете?

Еспресо
Толку пати сте посакале да го погледнете шефот во очи и гласно да кажете „Давам отказ“! Ако се двоумите поради разни причини, еве неколку совети...