15.8 C
Скопје
11:41 - 28 февруари, 2024

Ознака : настап

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ова е мигот кога Северина јавно се расплака на настапот на Јахорина: Пратечкиот вокал дотрча за помош

Еспресо
Северина Вучковиќ поминува низ тешки моменти по губењето на старателството над синот, но сепак мора да настапува. Еден момент посебно ја скрши! Медиумите не се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Цеца „збесна“ на настап: „Ме удавивте! Не мора сите да знаат дека пиете шампањ“

Еспресо
Најголемата ѕвезда на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ, е позната како некоја која нема влакна на јазикот, а особено е строга кога нешто и пречи. Неодамна...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Александра Пријовиќ ги „запали“ социјалните мрежи со провокативниот настап: „Зарем и ти во гаќички…“

Еспресо
Пејачката Александра Пријовиќ објави нов албум кој за само неколку дена ги сруши сите рекорди на слушање на музичките платформи. Новите песни се веќе хитови...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ се избламира: Со танга прави акробации на сцена, ама нешто не оди…

Еспресо
Теодора Џехверовиќ настапи на годинешниот „Music Week Festival“ каде премиерно изведе две нови песни. Обожавателите беа воодушевени од нејзиниот стајлинг и од тоа што го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ана Николиќ пак по старо: Пијана „плетка“ со јазикот на настап

Еспресо
Ана Николиќ очигледно повторно им се врати на старите навики. На концертите најчесто доаѓа со „чашка“ повеќе, па тоа не може да го сокрие на...
БалканСлајдерСцена

Сексапилната Теа Таировиќ ја подигна цената за настап: Кралицата на бакшишот ќе инкасира над пола милион евра за 43 настапи

М.П
Теа Таировиќ е резервирана со месеци однапред, а за само четири месеци ќе „изведе“ дури 43 настапи и на тој начин ќе заработи огромни пари!...
БалканЛајфстајлСтилСцена

(Видео) Горе калуѓерка, долу блудница: Карлеуша се надмина себеси на настап во Германија

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша на секој настап се обидува да предизвика провокации со својот изглед и аутфит. Овојпат нејзиниот настап во Германија беше на висина...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Дуа Липа нема да настапи на СП во Катар: „Ќе одам кога ќе ги почитуваат човековите права“

Еспресо
Уморна од гласините што ги објавија медиумите и фановите, Дуа Липа решава да ги разјасни работите: не, таа нема да биде таа што ќе настапи...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез, кралица на сцената на Капри: ѕирнете каква уметност беше нејзиниот настап! Каква енергија!

Еспресо
Поп-ѕвездата настапи во Чертоза ди Сан Џакомо во Капри на приватен хуманитарен концерт организиран од Луиза Виа Рома за Уницеф. Триесет и пет минути чиста...
СветСлајдерСцена

(Видео) Викторија Бекам опасно се фрли на тренинг пред големиот собир на „Спајсици“; Дејвид Бекам: „Караоке вечер со единствената Пош Спајс“

Еспресо
Пош се врати на своите корени! За време на семејниот одмор, (по Хрватска и Италија) сега во Франција, Викторија Бекам беше снимена како ја изведува...