36.8 C
Скопје
16:16 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јордан Митев

Лајфстајл

Јордан Митев со новата песна го најави албумот и јубилејниот голем концерт (АУДИО)

Васко Спасоски
Миленикот на сите генерации, Јордан Митев, ја промовира својата нова песна „Жена за 100 години“. Како и сите останати песни, така и оваа е комплетно...