20.8 C
Скопје
18:43 - 30 мај, 2024

Ознака : него

СветСлајдерСцена

ФОТО: Жените лудуваа по него кога беше тинејџер, а лудуваат и денес – Џош Бролин се сликаше гол и ја оправда титулата „најсекси маж во светот“.

Еспресо
Американскиот актер Џош Бролин (52) се прослави на само 17 години во детскиот филм „The Goonies“ од 1985 година, а сега се соблече гол и...
Секојдневие

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо
Ова не е некаков филмски трик. Само живееме одличен живот, изјави Прити Мајк и напомена дека тие се среќно семејство. Следбениците под фотографиите му пишуваа...
СветСлајдерСцена

Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е речиси половина век помлада од него! (ФОТО)

Еспресо
Ема е личен тренер и според годините таа слободно може да му биде ќерка… Популарниот актер Долф Ландгрен (62) неодамна се вери со 24-годишната девојка...
Секојдневие

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо
Новинар на телевизија во Монтана стана хит на Твитер поради реакцијата кога виде дека кон него доаѓа стадо на бизони. Дион Брокстон од филијалата на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Арнолд Шварценегер тужи руска компанија поради андроид кој е идентичен на него (ВИДЕО)

Еспресо
Оваа машина неверојатно потсетува на гласот и изгледот на познатиот актер… Славниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер ја тужи компанија од Русија...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Еспресо
Во неговата прегратка е најсигурна… Марија Шерифовиќ малку работи, малку одмара. Пејачката во моментот се наоѓа на турнеја во Канада и Америка, но се труди...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

Морничава приказна за островот на кој НИКОЈ НЕ СМЕЕ ДА СТАПНЕ! Штом стапнете на него, имате само ЕДЕН ЧАС ЖИВОТ И ТОА ДОКОЛКУ СТЕ СРЕЌНИК! (ВИДЕО)

Еспресо
Островот на змиите не е имагинарна локација од кошмарите или хорор филмовите туку реално место кое луѓето навистина го нарекуваат така иако локално уште е...
Секојдневие

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Еспресо
Откако јапонскиот милијардер Јусаку Маезава одлучи да објави оглас во кој бара жена за заедничко патување на Месечината, пристигнале над 20 илјади пријави. Маезава ќе...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра Винфри за љубовната врска долга 34 години: Да се омажев за него нашата љубов немаше да успее!

Еспресо
Опра Винфри и нејзината долгогодишна љубов Стедман Греам во „врска“ се од 1986 година. Таа во својата најнова колумна призна дека доколку се омажила за...
Uncategorized

Едно парче кое ќе ви треба за шик изглед оваа зима: Во него секоја жена изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку планирате да вложите во едно квалитетно парче гардероба оваа зима, тогаш нека биде тоа крем капутот. Овој модел секогаш ќе биде во тренд, а...