33.8 C
Скопје
16:20 - 24 јуни, 2024

Ознака : с вет

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Џорџ и принцезата Шарлот не смеат да имаат најдобри пријатели во училиште, еве зошто…(ФОТО)

Еспресо
Идниот британски крал, малечкиот принц Џорџ и неговата сестричка принцезата Шарлот учат во училиштето „Thomas’s Battersea“ во Лондон. Иако малечкиот Џорџ е трет, а неговата...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра Винфри за љубовната врска долга 34 години: Да се омажев за него нашата љубов немаше да успее!

Еспресо
Опра Винфри и нејзината долгогодишна љубов Стедман Греам во „врска“ се од 1986 година. Таа во својата најнова колумна призна дека доколку се омажила за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хари одамна покажа дека не сака протоколи – Ова видео во кое тој „мртов пијан“ скокна во базен е доказ за тоа (ВИДЕО)

Еспресо
Принцот Хари никогаш не сокриваше дека кралските должности се здодевни, а од тинејџерските денови е најпознатиот принц на светот кој повеќе сака да се забавува....
СветСцена

Модерно семејство: Музичарот на зимување со сегашната и поранешната партнерка (ФОТО)

Еспресо
Во Аспен, еден од најпопуларните ски-центри во светот, особено меѓу славните личности, овие денови, доколку судиме според папарацо фотките престојуваат и поранешните сопружници Крис Мартин и Гвинет Палтроу, како...