11.8 C
Скопје
00:51 - 15 април, 2024

Ознака : забави

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хари одамна покажа дека не сака протоколи – Ова видео во кое тој „мртов пијан“ скокна во базен е доказ за тоа (ВИДЕО)

Еспресо
Принцот Хари никогаш не сокриваше дека кралските должности се здодевни, а од тинејџерските денови е најпознатиот принц на светот кој повеќе сака да се забавува....
Лајфстајл

Од Миконос на журка во Скопје – Chris IDH за старт на Intermezzo Music Rituals

Igor
И официјално утревечер стартува Intermezzo Music Rituals и тоа со сетот на Chris IDH, едно од најголемите имиња од соседството кога е во прашање хаус...