Ознака : пијан

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хари одамна покажа дека не сака протоколи – Ова видео во кое тој „мртов пијан“ скокна во базен е доказ за тоа (ВИДЕО)

Еспресо
Принцот Хари никогаш не сокриваше дека кралските должности се здодевни, а од тинејџерските денови е најпознатиот принц на светот кој повеќе сака да се забавува....
Балкан Сцена

Пејачот на „Прљаво казалиште“ „дрво пијан“ на концерт, но вистината е оваа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Овие денови на интернет се појави снимка која стана вирална. Имено, на дочекот на Новата година во Загреб настапуваше познатата група „Прљаво казалиште“, а пејачот...
Лајфстајл Сцена

Драма во домот на Лепа Брена! Боба пиел два дена без прекин па се „срушил“! (ФОТО)

Igor
Српските медиуми пишуваат дека итната помош морала да интервенира во домот на Лепа Брена откако на нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ му се слошило. Српскиот Курир...
Лајфстајл Спорт

Англиски репрезентативец мортус пијан на плажа

Igor
Англискиот репрезентативец Деле Али колабира на плажа за време на неговиот одмор на грчкиот остров Миконос. Тој по напорната сезона, заедно со девојката Руби Меј...