Англиски репрезентативец мортус пијан на плажа

Англискиот репрезентативец Деле Али колабира на плажа за време на неговиот одмор на грчкиот остров Миконос. Тој по напорната сезона, заедно со девојката Руби Меј замина на популарниот грчки остров, Миконос, но одморот нема да го памети по добро.

Тој одлучил покрај базенот да се релаксира со алкохол иако минатата вечер го славеше 25. роденден на својата девојка. Токму алкохолот и топлото време го онесвестија Деле Али, но девојката мислеше дека тој заспал. Откако околу 20 часот приметила дека тој се онесвестил, го повикала хотелското обезбедување на помош за да го однесат фудбалерот во хотелот.

Деле Али и Руби Меј одлучија да заминат на романтичен одмор по повод роденденот на манекенката, откако минатиот месец ја обновија врската.

View this post on Instagram

Toasty

A post shared by Jordan McCabe (@jordanmccabe_x) on

 

 

Испадите поради пијанство не се непознаница за англискиот репрезентативец, тој минатата година во пијана состојба се спречка со хотелското обезбедување по победата на Англија над Хрватска од 2:1 во Лигата на нации.

Слични објави

Никогаш нема да погодите кои актерки беа бремени за снимањето на нивните најпознати улоги! (ФОТО)

Еспресо

Каролина оригинална меѓу ресенските јаболка (ФОТО)

Igor

Стивен Кинг со тешки обвиненија: Доделувањето на Оскарите е местенка!

Еспресо

Изгледа ова е крајот: Северина се разведува, Игор се отселил од станот? (ФОТО)

Igor

Дневната навика на Мишел Обама која ќе ви помогне и на Вас

Igor

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 12 =

Слични објави

КОЛИНДА ОБЛЕЧЕ ТЕСЕН КОЖЊАК, РЕГИОНОТ ВО ДЕЛИРИУМ: Погледнете како изгледаше хрватската претседателска! (ФОТО)

Igor

МУЗИЧКИ ВРЕМЕПЛОВ: Погледнете кои настани ја одбележаа музиката низ историјата на денешен ден…

Еспресо

Ова никој не го очекуваше од неа: Актерката Ирена Ристиќ објави провокативна фотографија

Igor

Пронајден ковчегот со скриеното богатство во Карпестите Планини: Не го знам човекот што го пронашол, но песната го однела до него

Еспресо

Српската естрада дава илјадници евра за добра песна! Оваа пејачка „искеширала“ 30.000 евра, а заработила 300.000 евра! (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус се „стегна“ и ги истакна градите, но затоа доби непријатен коментар! (ФОТО)

Igor