11.8 C
Скопје
23:13 - 29 февруари, 2024

Ознака : деле али

ЛајфстајлСпорт

Англиски репрезентативец мортус пијан на плажа

Igor
Англискиот репрезентативец Деле Али колабира на плажа за време на неговиот одмор на грчкиот остров Миконос. Тој по напорната сезона, заедно со девојката Руби Меј...