34.8 C
Скопје
15:51 - 24 јуни, 2024

Ознака : винфри

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра Винфри одлично се забавува во изолација: Готви, пее и танцува!

Еспресо
Легендарната телевизиска водителка Опра Винфри и покрај изолацијата поради коронавирусот, се обидува да остане позитивна, па на своите пријатели на Инстаграм им покажала како да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра среде говор падна на сцената – Главен виновник погрешните штикли (ВИДЕО)

Еспресо
Опра Винфри се пошегува на своја сметка па на својот Инстаграм профил објави фотка од последиците од падот во текот на турнејата низ Лос Анџелес....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра Винфри за љубовната врска долга 34 години: Да се омажев за него нашата љубов немаше да успее!

Еспресо
Опра Винфри и нејзината долгогодишна љубов Стедман Греам во „врска“ се од 1986 година. Таа во својата најнова колумна призна дека доколку се омажила за...
ЛајфстајлСцена

ТЕШКАТА ПРИКАЗНА НА ПОЗНАТАТА ВОДИТЕЛКА: Роднини ја силувале, на 14 години родила бебе кое умрело, а тоа НЕ Е НАЈЛОШОТО што и се случило во животот! (ФОТО)

Igor
Таа отворено зборуваше за силувањето кое го трпела од својата деветта година и поради кое, иако имала само 14 години, останала бремена. Опра била силувана...