23.8 C
Скопје
15:51 - 30 мај, 2024

Ознака : тешката

СветСлајдерСцена

ФОТО: По тешката дијагноза оскаровецот ја избричи главата, но си набави и миленик!

Еспресо
Бриџис делува расположено и полно со оптимизам. Своите бројни обожаватели редовно ги известува за својата здравствена состојба, па така овој пат одлучи да ги извести...
ЛајфстајлСцена

ТЕШКАТА ПРИКАЗНА НА ПОЗНАТАТА ВОДИТЕЛКА: Роднини ја силувале, на 14 години родила бебе кое умрело, а тоа НЕ Е НАЈЛОШОТО што и се случило во животот! (ФОТО)

Igor
Таа отворено зборуваше за силувањето кое го трпела од својата деветта година и поради кое, иако имала само 14 години, останала бремена. Опра била силувана...
ЛајфстајлСцена

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Igor
Холивудската актерка Шарлиз Терон денес го слави 44 роденден, а нејзиниот живот можеме да кажеме дека не ја мазел воопшто. Шарлиз израснала покрај насилен татко,...