Ознака : миленик

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: По тешката дијагноза оскаровецот ја избричи главата, но си набави и миленик!

Еспресо
Бриџис делува расположено и полно со оптимизам. Своите бројни обожаватели редовно ги известува за својата здравствена состојба, па така овој пат одлучи да ги извести...
Секојдневие

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Еспресо
Доколку се грижите за кучиња и мачиња, можете слободно да кажете дека сте добар човек, бидејќи – тоа сега и науката го потврдува! Имено, според...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Погледнете го новиот миленик на актерот Милош Биковиќ! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерот ја насмеа својата публика со последната фотографија на Инстаграм. View this post on Instagram ,,I’ve read the news today… oh Boy!” Ovo je tekst...
Свет Сцена

Тагата во домот на познатиот актерски пар

Еспресо
Во домот на Мајкл Даглас (75) и Кетрин Зита Џонс овие денови владее тага. Како што објави славната актерка, тие останале без нивниот домашен миленик...
Лајфстајл Сцена

ХАРИ Ѝ БИЛ МИЛЕНИК: Таа сакала него да го види на кралскиот трон

Igor
Поранешниот кралски батлер Пол Барел тврди дека принцезата Дијана сакала крал да биде нејзиниот помлад син Хари, наместо Вилијам. Со тоа што е постар, Вилијам...