25.8 C
Скопје
09:29 - 24 јуни, 2024

Ознака : докажано

Здрави навики

Со музика против нездравите емоции – Оваа песна докажано ги намалува анксиозноста и стресот! (ВИДЕО)

Еспресо
Песната што неверојатно го релаксира мозокот е составена со пијано, гитара и електронски матрици со звуци од природата Британскиот бенд „Marconi Union“, во соработка со...
Секојдневие

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Еспресо
Доколку се грижите за кучиња и мачиња, можете слободно да кажете дека сте добар човек, бидејќи – тоа сега и науката го потврдува! Имено, според...