28.4 C
Скопје
16:56 - 25 јуни, 2024

Ознака : имате

Секојдневие

Практично, а совршено чисти: Направете ваша „тоалет бомба” од состојки кои СИГУРНО ги имате во кујната! (ВИДЕО)

Еспресо
Домашнно средство за чистење на ве-це школката кое се прави брзо и лесно, од само неколку едноставни состојки. Сами направете домашно средство за чистење на...
Секојдневие

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Еспресо
Доколку се грижите за кучиња и мачиња, можете слободно да кажете дека сте добар човек, бидејќи – тоа сега и науката го потврдува! Имено, според...
Секојдневие

Имате проблем со постојано одложување на обврските? Еве како да престанете да го правите тоа!

Еспресо
За да бидеме сигурни дека ќе оствариме некоја цел, целта треба да биде паметно дизајнирана бидејќи со самото тоа знаеме колку може да очекуваме од...
СценаХороскоп

Имате ист хороскопски знак со партнерот? Еве што треба да знаете…

Igor
Некои знаци се навистина компатибилни, а некои воопшто не се поднесуваат. Ова не значи дека врските помеѓу овие луѓе се осудени на пропаст, туку ако...
Секојдневие

Бидете тренди: Торби кои морате да ги имате (ФОТО)

Igor
Иако, кога станува збор за торбите, фокусот е на мини и микро моделите кои со задоволство ги носат светски познатите блогерки, но мора да признаете...
Лајфстајл

Имате НОВА ВРСКА и сакате да пројде подобро од старата? Еве како!

Igor
Нема никаква магична напивка или рецепт кој ќе ве спаси од болката на раскинувањето. Само вашето срце ќе одлучи кога е спремно да продолжи понатака,...
Секојдневие

Девојки, жени овие фустани мора да ги имате оваа есен (ФОТО)

Igor
Миди фустаните кои го одбележаа ова лето, со задоволство ќе ги носиме и во текот на есента. Останаа еднакво пожелни и популарни и кога температурите...
Лајфстајл

Еве што му се случува на вашето тело кога ќе престанете да имате редовен секс!

Igor
Во просек, Британците имаат 5.778 пати секс пред да умрат. Можеби на прв поглед бројката е огромна, но едно е јасно, секој во живото доживеал...
СценаХороскоп

Доколку сте еден од овие хороскопски знаци тогаш сигурно имате многу пријатели

Igor
Некои луѓе не сакаат да имаат широк круг на пријатели и повеќе од доволно им е да ги имаат до себе најблиските луѓе од доверба....
Секојдневие

Повторно на тронот: Сукња број 1 за наредната сезона (ФОТО)

Igor
Модниот свет со многу измешани емоции размислува за плисираната сукња. Овој модел долго време беше надвор од радарот и се сметаше за застарен. Но сега...