Ознака : случува

Секојдневие

На козметиката и пешкирите местото не им е во бањата – Не сте свесни што се случува со нив таму!

Еспресо
Повеќето луѓе ги чуваат пешкирите, козметиката и бричевите во бањата, а не се ни свесни колку тоа всушност не е паметно решение. Разликите во температурата...
Uncategorized

Фановите збунети: Што се случува меѓу принцот Вилијам и Кејт? (ВИДЕО)

Слободен печат
Војвотката и војводата од Кембриџ, Кејт и Вилијам важат за пар од соништата. Нивното гостување на Би-Би-Си оваа недела е топ тема на социјалните мрежи....
Лајфстајл

Еве што му се случува на вашето тело кога ќе престанете да имате редовен секс!

Igor
Во просек, Британците имаат 5.778 пати секс пред да умрат. Можеби на прв поглед бројката е огромна, но едно е јасно, секој во живото доживеал...
Лајфстајл

Ви се случува и на вас? Честа појава по сексот која (најчесто) не треба да ве загрижува!

Igor
Доколку понекогаш после сексот плачете, не сте осамени и тие солзи се сосема нормални. Солзите по сексот можат да бидат среќни солзи, солзи од олеснување...