Ознака : збунети

Uncategorized

Фановите збунети: Што се случува меѓу принцот Вилијам и Кејт? (ВИДЕО)

Слободен печат
Војвотката и војводата од Кембриџ, Кејт и Вилијам важат за пар од соништата. Нивното гостување на Би-Би-Си оваа недела е топ тема на социјалните мрежи....
Лајфстајл Сцена

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor
Навикнати сме да ја гледаме со комплетна шминка на лицето, со средена фризура и прилепена гардероба, која ги истакнува нејзините бујни облини. Меѓутоа овој пат...