Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Навикнати сме да ја гледаме со комплетна шминка на лицето, со средена фризура и прилепена гардероба, која ги истакнува нејзините бујни облини.

Меѓутоа овој пат најмладата милијардерка Кајли Џенер ги изненади сите кога на Беверли Хилс се појави во несекојдневно издание.

Една од најуспешните ријалити ѕвезди Кајли Џенер своето богатство и првиот милион го заработи со помош на својата линија за шминка за која лудуваат сите девојки ширум светот.

Но фановите сега се збунети, погледнете како Кајли изгледа во природно издание, речиси непрепознатливо, некои фанови беа видно разочарани. Погледнете…

Слични објави

ТРИ ПАРЧИЊА ОБЛЕКА кои е подобро да ги купите еден број поголеми

Igor

Кавгите не значат КРАЈ на љубовта, туку нејзин ПОЧЕТОК!

Igor

И денес моли да умре во Колумбија: Кој бил најголемиот ривал на Пабло Ескобар

Еспресо

Ова е старата Дара Бубамара! Пејачката покажа скроз голи гради (ФОТО) (+18)

Igor

Пејачот Марко Логаут има одличен вкус за девојки: Неговата Татјана е кукла! (ФОТО)

Igor

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

За нивната средба зборуваат сите: Прва заедничка фотографија на Купер и Шајк по раскинувањето (ФОТО)

Еспресо

„Бог е жена“: Џеј Ло ги воодушеви пријателите со фотографија од теретана, без шминка и со разбушавена коса

Еспресо

Се разведува актерката Кристина Ричи!

Еспресо

Хари и Меган за 14 милиони евра ја купиле куќата на Мел Гибсон? (ВИДЕО)

Еспресо

Овој рецепт го користат и манекенките: Рамен стомак за само три дена

Igor

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian