22.8 C
Скопје
17:41 - 30 мај, 2024

Ознака : најмладата

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Најмладата милијардерка дели Гучи торби и 35.000 долари – Девојките треба да направат само една работа (ФОТО)

Еспресо
Кајли Џенер објави наградна игра на својот профил, а се што треба да направите е многу едноставно… Најмладата милијардерка на светот и членка на кланот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

11 милиони лајкови како од шега: Кога најмладата милијардерка ќе се соблече во бикини, тоа е празник за очи (ФОТО)

Еспресо
Кајли Џенер ужива на одмор на Бахамите, заедно со ќерката Сторми. Најмладата милијардерка и сестра на Ким Кардашијан ја искористи приликата да покаже со какви...
Здрави навики

Најмладата милијардерка на светот: Ѕирнете во бјути царството на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Igor
Освен што е најмлада членка на кланот Кардашјан-Џенер, Кајли истовремено е и најмладата милијардека во светот. До овој статус дојде благодарение на својот мејкап бренд...
ЛајфстајлСцена

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмладата милијардерка во светот, неодамна се фотографираше за новото издание на магазинот Плејбој...
ЛајфстајлСцена

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor
Навикнати сме да ја гледаме со комплетна шминка на лицето, со средена фризура и прилепена гардероба, која ги истакнува нејзините бујни облини. Меѓутоа овој пат...
ЛајфстајлСцена

Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе што е богата, глупава е како цигла (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Вереникот на познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, Алекс Родригез нема убави зборови за најмладата милијардерка. На почетокот на годината светот официјално ја доби најмладата...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Вил Смит како принцезата Јасмин ги воодушеви фановите, а потоа ја „боцна“ најмладата милијардерка на сите времиња (ФОТО)

Igor
Како можете да му одолеете на ова? – ги праша шармантниот актер следбениците на Инстаграм. За само 10 дена од прикажувањето на филмот „Аладин“ ова...