19.8 C
Скопје
19:01 - 30 мај, 2024

Ознака : смит

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Вил Смит тајно се разделил од сопругата уште пред седум години: „Бевме уморни од обидот да го спасиме бракот“

Еспресо
Оскаровецот, холивудскиот актер Вил Смит и неговата сопруга Џејда Пинкет Смит не живеат како маж и жена веќе седум години, но на Оскарите во 2022...
ЛајфстајлСцена

Сем Смит се похрабар: Не се откажува од шминка, штикли и обетки! (ФОТО)

Igor
Откако Сем Смит се изјасни како човек кој не се чувствува ниту како маж ниту како жена, односно родово флуиден, во јавноста се појавува во...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на Вил Смит пред ќерката (18) призна дека имала секс во тројка (ВИДЕО)

Igor
Многумина сметаат дека со своите изјави во оваа емисија сепак таа отишла предалеку. Сопругата на Вил Смит (50) Џејда Пинкет Смит (47) во својата реалити...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Вил Смит како принцезата Јасмин ги воодушеви фановите, а потоа ја „боцна“ најмладата милијардерка на сите времиња (ФОТО)

Igor
Како можете да му одолеете на ова? – ги праша шармантниот актер следбениците на Инстаграм. За само 10 дена од прикажувањето на филмот „Аладин“ ова...
ЛајфстајлСцена

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor
Џејда Пинкет Смит откри дека била зависна од порнографија пред да се омажи за холивудскиот актер Вил Смит, со кој е во брак полни 22...