-5.2 C
Скопје
23:33 - 25 јануари, 2022

Ознака : филмови

Uncategorized Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ЗБОГУМ СИДНИ ПОАТЈЕ: Ова се незаборавните филмови на првиот Афроамерикански актер добитник на Оскар

Ј.К.Д
94-годишниот актер ја промени холивудската сцена со својата легендарна улога во филмот Погоди кој доаѓа на вечера.   View this post on Instagram   A...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

И. Т.
Како и секој претходен и иден петок се обидуваме да ви го олесниме одговорот на прашањето „Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?“....
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Детска филмска програма и креативни работилници во МСУ

jasmina.kantardzieva
Фестивалот за документарни филмови „МакеДокс“ во соработка со Музејот н современата уметност – Скопје со особено внимание дел од годишната фестивалска програма им ја посветува...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Имате уште малку време – 7 празнични филмови кои треба да ги погледнете пред Нова година

Еспресо
Новогодишните и божиќните празници секоја година се одлична прилика заедно со семејството да поминете квалитетно време. Топлото чоколадо и разменувањето на впечатоците за годината која...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Нови божиќни филмови во кои ќе ужива целото семејство

Еспресо
Доколку се уште не сте зачекориле во новогодишното и божиќното рсположене, овие пет празнични филмови на Нетфликс ќе ви помогнат тоа да го направите за...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: „Сам дома“ не е единствениот празничен филм – Ви нудиме пет освежувања кои целосно ќе ве турнат во празничното расположение!

Еспресо
Доколку се уште не сте зачекориле во новогодишното и божиќно расположение, овие пет празнични филмови на Нетфликс ќе ви помогнат во тоа веднаш. Доколку ви...
Филм и ТВ

Филмови од кои ќе се исплачете (ВИДЕО)

Еспресо
Во време на пандемијата од коронавирусот седењето дома е правило, а гледањето филмови го исполнува времето за негово побрзо минување. Плачењето на филмови е честа...
Филм и ТВ

Филмови кои не треба да ги пропуштите: Ова се најдобрите драми на Нетфликс (ВИДЕО)

Еспресо
Како што се развива ситуацијата со коронавирусот, најдобро е да останете дома, а за да не ви биде здодевно во четирите ѕида, погледнете ги овие...
Филм и ТВ

Најдобрите филмови кои можете да ги гледате додека сте во изолација! (ВИДЕО)

Еспресо
Милиони луѓе ширум светот се во изолација за да се спречи ширењето на пандемијата од коронавирусот, односно за да се спречи близок контакт со други...
Филм и ТВ

Стари филмови кои се идеални да ги погледнете со своите деца додека сте во карантин! (ВИДЕО)

Еспресо
За време на принудниот престој дома поради коронавирусот, неопходен е поширок телевизиски репертоар кој посебно треба да и биде наменет на помладата популација, пишува „Си-Ен-Ен“....