Сем Смит се похрабар: Не се откажува од шминка, штикли и обетки! (ФОТО)

Откако Сем Смит се изјасни како човек кој не се чувствува ниту како маж ниту како жена, односно родово флуиден, во јавноста се појавува во се посмели изданија.

Поп пејачот очигледно се пронашол себе и тоа не се срами да го покаже, а на неодамнешното доделување на NRJ Music наградите тој се појави во посмело издание со кое воодушеви.

Смит се одлучи за свилено сако кое го спои со панталони со широки ногавици, а облече и чевли со висока потпетица.

Целиот изглед го заокружи со висечки обетки и интересен ремен, а уште еднаш тој очите ги нагласи со црн туш.

Слични објави

Ја потрупале двегодишната ќерка во песок за да имаат секс во море: Девојчето едвај останало живо

Еспресо

Цеца блеска од среќа! Анастасија објави фотка која никој не ја видел! (ФОТО)

Igor

НЕ ВЕРУВАЈТЕ ИМ: Овие 6 хороскопски знаци се лоши пријатели

Igor

За љубителите на јагоди – Направете неодолив милкшејк (РЕЦЕПТ)

Igor

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Еспресо

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три + 1 =

Слични објави

Немате желба за секс веќе подолго време? Еве како да го пронајдете и проблемот и решението!

Igor

Ќе ви застане крвта во вените! Првиот македонски хорор-спот, снимен според вистинска приказна! (ВИДЕО) (+18)

Igor

ИМА ТРОЈЦА ВНУЦИ: Никој не можеше да поверува колку години полни оваа секси-баба

Igor

Уметнички дела со мистериозни пораки: Овие 5 тајни се скриени во познатите слики! (ФОТО)

Еспресо

Вистината за кралот на рокенролот го шокираше светот: Сите го сакаа Елвис Присли, но тој не се поднесувал себе!

Еспресо

Европа во изолација: Пусти улици во Скопје, Барселона, Белград, Париз, Лондон, Рим… (ФОТО)

Еспресо