28.4 C
Скопје
17:09 - 25 јуни, 2024

Ознака : штикли

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џоан Колинс (89) заврши во болница поради штиклите од 15 см, „нема да се откаже од нив“

Еспресо
Не се носат високи потпетии на 89 години или сепак, се носат?„Најсекси актерката на светот“ се повреди поради гламурот.   View this post on Instagram...
Секојдневие

Ги носите секој ден, а овие занимливости за чевлите најверојатно не ги знаете

Еспресо
Мислите дека Ким Кардашијан има најголема колекција на чевли? Дека чевлите со висока тенка потпетица се измислени од памтивек? Дека кожениот чевел е измислен во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хали Бери заработи критики откако го покажа својот син во штикли (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимка од нејзиниот син кој шета во чизми со високи потпетици. Хали на Инстаграм објави видео од...
Секојдневие

Повторно се враќа трендот кој направи „хаос“ во модниот свет и ги подели мислењата! (ФОТО)

Еспресо
Кога се појавија на модната сцена предизвикаа поделени мислења и лавина од коментари. Додека некои жени ги обожаваа, други ги сметаа како одраз за лош...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра среде говор падна на сцената – Главен виновник погрешните штикли (ВИДЕО)

Еспресо
Опра Винфри се пошегува на своја сметка па на својот Инстаграм профил објави фотка од последиците од падот во текот на турнејата низ Лос Анџелес....
Секојдневие

Одличен трик кој ќе ви открие дали вашите штикли ќе бидат удобни!

Слободен Печат
Ноќна мора е да се купат прекрасни штикли кои подоцна ќе се покажат како справа за мачење. За конечно да прекинете да ги купувате истите,...
БалканСцена

Зарем немаш пари за нови сандали? Луна Џогани на снимање во искинати штикли! (ФОТО)

Еспресо
Тесниот златен фустан ја истакна нејзината женствена фигура, а затегнатите нозе ги мамеа воздишките на присутните. Со оглед дека наскоро ни пристигнува новата 2020 година, познатите...
Uncategorized

Доколку сакате да изгледате елегантно и моќно, облечете се како Меланија Трамп! (ФОТО)

Слободен Печат
Меланија Трамп знае како треба да изгледа вистинската дама, па ни овој пат не направи грешка. Овој модел, но и бојата на капутот, од страна...
Uncategorized

Селин Дион ги збуни сите кога објави слика од своите штикли кои асоцираат на домашно животно! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката својата модна екстраваганција ја подигна на ново ниво. Селин Дион посебно се спреми за божиќната забава, носејќи црвен светликав фустан, но тоа што го...
Uncategorized

Меланија Трамп во плиш штикли: Заблеска само како што таа знае! (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Америка по кој знае кој пат да има беспрекорен моден стил. Меланија Трамп (49) во совршена модна комбинација заедно со Доналд Трамп...