21.8 C
Скопје
16:20 - 30 мај, 2024

Ознака : платформа

UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ИЛОН МАСК сака да лансира социјална мрежа: „Мислам дека Путин е многу побогат од мене!“

Еспресо
Сите рангирања го покажуваат како најбогат човек на светот, со богатство од над 270 милијарди долари. „Мислам дека Путин е значително побогат од мене“, возврати...
СветСлајдерСцена

ХАРИ И МЕГАН ПРОТИВ СПОТИФАЈ: Во прашање е доведен милионскиот договор меѓу кралската двојка и аудио гигантот

Еспресо
Војводите од Сасекс се загрижени за лажните вести за Ковид кои циркулираат на платформата: „Стотици милиони луѓе се погодени од сериозната штета на дезинформациите што...
Ви ПрепорачувамеМакедонијаСекојдневиеСлајдер

„Celebrate Life“, 10-ти јубилеј – Не заборавајте да танцувате!

Ј. К. Д.
По повод 10-годишниот јубилеј на унисекс етикетата „Celebrate Life“ на графичкиот дизајнер Горан Костовски – ind.o.g, деновиве излезе новата ограничена серија Don’t forget to dance (Не заборавајте...
Секојдневие

Повторно се враќа трендот кој направи „хаос“ во модниот свет и ги подели мислењата! (ФОТО)

Еспресо
Кога се појавија на модната сцена предизвикаа поделени мислења и лавина од коментари. Додека некои жени ги обожаваа, други ги сметаа како одраз за лош...
Сцена

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor
Џесика Алба (38) се појави во една парфимерија во Милано облечена во летна варијанта која ги воодушеви минувачите, а на себе ги носеше и добро...