17.8 C
Скопје
14:23 - 27 февруари, 2024

Ознака : Горан Костовски

Ви ПрепорачувамеМакедонијаСекојдневиеСлајдер

„Celebrate Life“, 10-ти јубилеј – Не заборавајте да танцувате!

Ј. К. Д.
По повод 10-годишниот јубилеј на унисекс етикетата „Celebrate Life“ на графичкиот дизајнер Горан Костовски – ind.o.g, деновиве излезе новата ограничена серија Don’t forget to dance (Не заборавајте...