Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Џесика Алба (38) се појави во една парфимерија во Милано облечена во летна варијанта која ги воодушеви минувачите, а на себе ги носеше и добро познатите сандали.

Имено, американската актерката избра лесен и лелеав фустан со боја на праска и сандали со масивна платформа кои во моментот се вистински моден хит.

профимедиа

Жените ширум светот полудеа за овој модел на сандали, иако модните критичари не се воодушевени со овој сезонски тренд.

профимедиа

Модните експерти веќе неколку години најавуваа пад на популарноста на овие сандали, но нивните предвидувања се уште не се покажаа како точни бидејќи ги носат и трендесетерките, но и познатите дами.

Слични објави

Беше најпознатата „буцка“ во Холивуд, а сега реши да се преполови (ФОТО)

Еспресо

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Еспресо

Нов тренд: Венчаница-комбинезон за невести со гол задник (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Igor

ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ќерката на Здравко Чолиќ воодушевила со изгледот за Нова година: Пристојна, а преубава! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

два × 3 =

Слични објави

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor

Теа Трајковска ќе ја памети 2019 година: Нејзина песна избрана во топ 50 во Европа (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Алис Литл тврди дека е најплатената сексуална работничка во Америка

Igor

Не се знае од кој агол е поубава: Новата девојка на Нејмар е Хрватка, а кога ќе ја видите ќе ви застане срцето! (ФОТО)

Igor

Нема да ги препознаете: Кајмакоски без коса, а Северина… (ФОТО)

Igor

Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Igor