26.8 C
Скопје
14:11 - 14 април, 2024

Ознака : трендсетерки

Сцена

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor
Минатата година се појави и предизвика општо воодушевување меѓу припадниците на поубавиот пол. Моделот на капутот, попознат под името теди е апсолутен хит и оваа...
Секојдневие

Наизглед неспоиво: Сите трендсетерки полудеа по овој интересен аутфит! (ФОТО)

Igor
Доколку се водите според некои воспоставени правила, некои бои никако не одат заедно. Модната индустрија ги следеше токму тие правила, но изгледа дека оваа сезона...
Сцена

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor
Џесика Алба (38) се појави во една парфимерија во Милано облечена во летна варијанта која ги воодушеви минувачите, а на себе ги носеше и добро...