19.8 C
Скопје
22:22 - 19 мај, 2024

Ознака : теди

Сцена

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor
Минатата година се појави и предизвика општо воодушевување меѓу припадниците на поубавиот пол. Моделот на капутот, попознат под името теди е апсолутен хит и оваа...