23.8 C
Скопје
08:44 - 24 јуни, 2024

Ознака : капутот

Секојдневие

ФОТО: Токму ваков капут носат сите трендсетерки оваа зима – Ова е водечкиот модел за оваа сезона!

Еспресо
Овој капут многу брзо се најде на самиот врв на модната листа за оваа зима… A, dоколку ги прашате модните експерти, токму овој капут мора...
Сцена

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor
Минатата година се појави и предизвика општо воодушевување меѓу припадниците на поубавиот пол. Моделот на капутот, попознат под името теди е апсолутен хит и оваа...