21.8 C
Скопје
18:15 - 30 мај, 2024

Ознака : одлепија

Сцена

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor
Минатата година се појави и предизвика општо воодушевување меѓу припадниците на поубавиот пол. Моделот на капутот, попознат под името теди е апсолутен хит и оваа...
ЛајфстајлСцена

Ријана никогаш посекси во долна облека: 4,3 милиони луѓе за 2 часа „одлепија“ поради нејзините слики! (ФОТО)

Igor
Убавицата од Барбадос ги искористи и истакна сите свои атрибути… Ријана ги користи своите заводливи способности со цел да изрекламира едно од своите производи, а...
Лајфстајл

Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Igor
Погледнете ги холивудските фаци, пејачи и пејачки во #bottlecapchallenge предизвикот. Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите…....